Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vac bant kaptam csgoban a...

Vac bant kaptam csgoban a semmiért. Szerintetek mi lehet az oka? hogyan oldhatom meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tegnapi nap folyamán este vac bant kaptam csgo2-ben ok nélkül. Most ilyenkor mit tegyek, hogy le vegyék az accomról a bant. Közel 200 órám van a játékban van primom és skinjeim is vannnak benne. Soha nem csaltam egy játékban sem. Nem értem miért kaptam bant. Néhány meccsen rossz volt az internet kapcsolatom ezért nagyon dobbált menet közbe illetve a lobbyba is ki dobott egyből ezzen kívül nem volt nagyon más dolog a consolt se nyitottam meg soha illetve csak védett szerókon játszottam. Ezért nem értem. Szerintetek, hogy tudnám megoldani? Volt már itt valakivel hasonló? Ja és a supportnak is írtam már de baszik válaszolni.

#Valve #ban #CS:GO #bant kaptam ok nélkül
jan. 22. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

"a semmiért"


vs.


"rossz volt az internet kapcsolatom ezért nagyon dobbált menet közbe illetve a lobbyba is ki dobott "



Ne játsz instabil kapcsolaton kisfiam.

jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a szar net miatt lenne ha meg a miatt akkor télleg egy rakás szar a cs2. [cs>cs2] Ja és hozzá tenném hogy ez nem az összes mecsemen volt hanem csak 3 premieremen utána megoldottam. + egy csomó játékost ki dobál mecs közbe nem egyszer kellett már több percig várnom egy premierbe mert a többi játékost dobálta ki. Illetve a rossz internet kapcsolat miért lenne csalás?
jan. 22. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy a netkapcsolat miatt kaptál bant, főleg a csalásfigyelő rendszer által. A supportnak hiába írsz, nincs jogosultságuk felülbírálni és eltávolítani a tiltást.

[link]

"A VAC-kitiltások véglegesek, nem vitathatók, és a Steam Támogatás nem tudja eltávolítani azokat. Ha egy VAC-kitiltásról kiderül, hogy helytelenül került kiosztásra, automatikusan eltávolításra fog kerülni. "

jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy az internet kapcsolatom nem aznap volt szar amikor bant kaptam hanem kb 1 héttel ezzelőt.
jan. 22. 19:40
 5/6 CspCsj ***** válasza:
100%

Véletlenül nem használtál akadozást okozó csalást? (Artificial lag/lag switch cheat)

Bár nemrégiben Nvidia driver hiba is okozott VAC tiltás hullámot.


Bár kicsi esély van rá, de visszavonhatják, pl.:

[link]

Jelentsd be az ügyfélszolgálatukon:

[link]

jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a problémám unabnoltak gondolom rájöttek hogy hamis ban volt.
febr. 5. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!