Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonos messengeren hogyan...

Telefonos messengeren hogyan lehet működésre bírni a Bluetooth headset mikrofonját hangklip küldéséhez?

Figyelt kérdés
2 bt headsettel is próbáltam, de egyszerűen bármit csinálok, a telefon mikrofonjával rögzít. Emiatt ahogy zsebre teszem a telefont, vagy elsétálok a telefon mellől, már nem hallani semmit. Telefonáláskor jó a headset mikrofonja és sima hangrögzítővel tesztelve is. Nem találok a telefonon már semmit, amit még engedélyezni tudnék. (samsung,android)

jan. 25. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nem tudom ezt kipróbálni, de szerintem ha kezdeményezel egy Messenger-hívást, akkor ott ki tudod választani a hangeszközt, és arra számítok, hogy akkor onnantól azt fogja használni.


De nézd meg a telefon általános hangeszköz-beállításainál is, hátha ott kell kiválasztani az alapértelmezett mikrofont. Nem ismerem az Android-ot, csak logikázom.

jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Messenger hívással nincs gond, csak a hangüzenet küldésénél
márc. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!