Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen függvénnyel tudnám...

Milyen függvénnyel tudnám megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Arról szeretnék statisztikát vezetni, hogy melyik memóriakártyán hány darab fotó van/volt eddig ÖSSZESEN, hogy lássam, hogy melyiket vettem igéynbe eddig a legtöbbet. 4 darab oszlopban tudom kiválasztani a memóriakártyákat (legfeljebb 4 darabot használok 1 projekten), legördülő menükből tudom kiválasztani, hogy SD1, SD2, SD3, SD4, SD5, stb... volt-e az adott projekten használva. Természetesen van olyan, hogy 1 projekthez többet használok, hisz ezért van a több oszlop 1 fotózáshoz. Minden projekthez tartozik egy szám is, hogy hány fotó készült az adott fotózáson. Szeretném összegezni ezeket a számokat annak függvényében, hogy melyik kártyával készültek. Lehet, hogy kicsit zavaros, az a baj, hogy én sem tudom elmagyarázni, de hátha tud valaki segíteni. Köszi!

jan. 26. 11:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából sikerült abszolválni rengeteg szumha függvénnyel, de még így is van mit finomítani...
jan. 26. 12:49
 2/2 Farkas999 ***** válasza:
Erre való a kimutatás varázsló
jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!