Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent új torrent hozzáadása...

Utorrent új torrent hozzáadásakor lefagy, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Konkrétan hét eleje óta az alábbi van: megy a torrent, tölt rendesen, ha hozzáadok egy torrentet továbbra is tölt, de egyből megjelenik egy másik ablak, amin biztos lenne valami, de holt fehér, innentől bár látszik alatta az uTorrent, de a feladatok között már nem szerepel, max be lehet zárni ezt a fehér ablakot és bezárja és kezdhetem előlről. A gép többször újra lett már indítva, uTorrent levéve, újrarakva, más ötletem nincs.
jan. 26. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj másik klienst, például a qBittorrent nekem bevált. Az uTorrent régi, több dolgot (például a nagy szeletméreteket) nem támogat, valószínűleg egy ilyen dolog megléte miatt fagy le.
jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyd az Utorrentet a p.csába. 2011-ben elrontották. A 2.1-es verzió volt az utolsó legértelmesebb verzió, ami már elavult, a többibe meg ki tudja miket pakolnak. Több gondja is volt már ebből az Utorrentnek.

Helyette ajánlott a nyílt forráskódú, ingyenes QBittorrent.

jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!