Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Míért dob le az msn egyszer 5...

Míért dob le az msn egyszer 5 perc után, egyszer 2 óra után?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött kábé. Akár töltök, akár nem. Van hogy ledob fél óra után, visszajövök, majd újra ledob 2 perc múlva, majd megy vagy 2 óráig hiba nélkül. Csináltam új felhasználót Windowsba, annál is dobál. Próbálkoztam más csevegő programmal, emesene-vel. De annál is dobál. Semmi nem változott a gépben, sem hardver csere, semmi.
2010. okt. 23. 18:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Maga a program szokott kilépni.
2010. okt. 23. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen gép, milyen oprendszer, milyen MSN verzió, sok sok milyen milyen.

de a legfontosabb milyen NET szolgáltató.

vezetékes telefonos, kábeles, WIFI, ??????

jó lenne többet is tudni.

2010. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert az msn egy fos talicska vajon milyért ..????
2010. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

WindowsXP Prof. SP3, Athlon XP 2500+ [3200+-ra húzva], 1GB memória, GF 5200FX graf. kártya. Netszolgáltató az Elektronet. asszem.

De egy héttel ezelőttig minden simán ment. És az MSN szokott hibaüzit beadni, majd kilép ahogy van.

A legújabb 2009es MSN van a gépen [14.0.8117].

2010. okt. 26. 12:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Routeron keresztül jön a net másik szobában lévő gépről. De mivel a program rosszalkodik, sztem nem a net lehet a ludas. Bár ez csak az én véleményem.
2010. okt. 26. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!