Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viberen ha tiltottam ,akkor...

Viberen ha tiltottam ,akkor nem látja, hogy elérhető vagyok igaz?

Figyelt kérdés

Mindenhol ment a tiltás.

Viszont nem tudom ,viberen ha tiltok valakit akkor mit lát?

Mikor voltam elérhető utoljára, kép?


jan. 27. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

En a beállitasokban kikapcsoltam az online állapot megosztást igy senki nem latja mikor vagyok/voltam fent(mondjuk ezzel én se másokét)

De nekem csak ez a biztos.

jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi
jan. 27. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:

De nekem még a bnőim is azt lesték mikor vagyok online. Ha valakjvel órákat cseteltem éjszaka kèpesek voltam rámírni hogy faggasanak ugyan miert nem alszom. (Semmi közük hozzá)

Tehát en nem csak azoktol menekülök akiket tiltottam is, hanem azoktol is akik online élnek vagy mint pl a beteg kontrollmániás anyámtól is.


Meg aztán ott vannak azok is akik megsèrtődnek azon is ha online vagyok de nem írok/valaszolok neki mert mondjuk nincs kedvem szakmai fecsegésekhez, pl kollega.


Inkabb bujkálok a hülyék elől.

Nekem ezert praktikus.

jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*képesek voltak rámirni
jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó de nem ez volt a kerdes már boccs
jan. 27. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak arra irtam hogy lqthatoság levételével senki nem fog látni nem csak az akit letiltottál. Es ez azoknak éri meg inkább aki nem is akarja hogy lássák. Ha csak 1 pasitol bujkálsz akkor lehet neked ez nem a legjobb megoldas.
jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!