Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A rockstar games-nél milyen...

A rockstar games-nél milyen lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy egy ilyen gigavállatnál milyen stresszesek a mindennapok? Esetleg van ismerősötök aki dolgozott ott, vagy hasonló játékfejlesztő cégeknél?

jan. 28. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez a srác elvileg ott dolgozott.


[link]


Ez is érdekes lehet.


[link]

jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Konkrétan a Rockstarról nincs infóm, de a játékfejlesztők vannak a legjobban agyonhajtva. Nem ritka, hogy bent alszanak az irodában, mert annyi a túlóra, hogy nincs értelme hazamenniük.
jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkàbb tesztelő lennék ott mint fejlesztő 😁
jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg a tesztelők munkája sem egyszerű 😀
jan. 28. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Valóban nem. A tesztelés nagyon nem ugyanaz, mint amikor szabadidődben játszol egész nap. Mondjuk találsz egy hibát, hogy az egyik pályán az egyik karakter bokáig el van süllyedve a talajban, de csak időnként. Akkor fél napod elmegy azzal, hogy újrakezded/újratöltöd a játékot 20x, és megfigyeled, milyen csillagegyüttállásnál jelentkezik a hiba. Felveszel rá egy hibajegyet, a fejlesztő kijavítja, aztán megint 20x kipróbálod, hogy megjavult-e. Vagy lehet olyan is, hogy nem manuálisan csinálod, hanem automata tesztet írsz rá, és közben magát a játékot nem is látod.

Szóval 3-as, vigyázz, mit kívánsz, mert még teljesül :)

jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 Tudom mit kìvàntam jelenleg is féligmeddig tesztelőként dolgozom :D
jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagyis #5 bocsi
jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Lélekölő.

Annak való, akinek "nincs élete" (és nem is szeretné, hogy legyen), és nem okoz neki gondot brutálisan túlhajtania magát.

Én semmiképp nem dolgoznék ott. Igaz, hogy egy valag pénzt lehet keresni, de ... nem érné meg, hogy tönkremenjek. Hosszabb távon meg semmiképp nem tartható. Van életem, vannak hobbijaim, vannak barátaim, van egy csodálatos barátnőm, és szeretem élvezni az életem. Még a durván terhelhető játékfejlesztők között is rengeteg a kiégett ember, sokan köztük alkoholisták, vagy szerhasználók lesznek, és jobb esetben csak pár évet veszítenek az életükből, rosszabb esetben akár maradandó nyomot is hagyhat az életükben.

jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én feláldoznék pàr évet azért a pàrszázer dollárért
jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Önjelölt igazságosztó válasza:
Ha szinkronosként bedolgozol nekik akkor biztosan nem egy leányálom. A Rockstar elég hajlamos összerúgni a port a szinkronosokkal, pl:Ray Liotta, Burt Reynolds, MC Eiht, Michael Hollick csak akik kapásból eszembe jutnak. MC Eiht és Burt Reynolds munkáját például azzal ,,honorálták", hogy az összeveszés után kinyírták az általuk szinkronizált karaktereket.
febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!