Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Ncore-n el kezdtem tölteni egy filmet ami 75,3% meg ált! azt írja el akadt. és nem tudom le tölteni sehogy se! ha nem tudom le tölteni, és seed--be állitani, büntetést fogok kapni. van erre valami megoldás?


qbittorrent v4 3.3 verziót használok.


jan. 30. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kapsz! Már letöltés közben is megy a visszaosztás. Hagyd letöltésen!

Az elakadásnak több oka is lehet:

pl. nincs seeder, törölték a torrentet, stb.

jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerített letöltésre állítod, ha van seeder megy tovább.
jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyott el a helyed?
jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És van seeder, akinek megvan 100%-ban a torrent. Tőle töltesz? Port nyitva? Mert ha nem, kevesebb peertől tölthetsz le.
jan. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Seedelned kell, ha 0kb/s el az se érdekli. Idióta kretén rendszer ami kinyírta a régi torrenteket(szemben a korábbival, ahol adott mennyiséget kellett visszatölteni, és minél régebbi volt a torrent annál nagyobb szorzó volt ár - minden azonnal lejött, ha most valami eldugott cuccot keresel meg töltheted napokig, abban az egy-egy órában aki pár száz kb/s el töltögeti). De, legalább a visszatöltést leegyszerűsítette. Fusson a kliens és kész, ha 48 óráig tart mire letöltöd(vagy az után lövöd le mert meguntad) már eleget is tettél a seed kötelezettségnek.
jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"szemben a korábbival, ahol adott mennyiséget kellett visszatölteni"


Ja, csak ma már annyi seedbox-os felhasználó van, hogy sima halandóként esélytelen lenne visszatölteni azt a mennyiséget.

jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem kell a végtelenségig seedelni, hanem hogy levették a szorzót, így semmi motivációd nincs rá, hogy egy régi torrentet seedelj amit a kutya sem tölt.
jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Motiváció hogy ne lenne, helyezés számolásánál beleszámít a torrentek életkora, akinek kell a rang, az régit is seedel.
jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy darab vissza nem osztott torrentre (elvileg) nem kapsz semmit, ha meghaladod az 5 hit-n-runt akkor lesz bünti úgy tudom.

2. Ha benne hagyod letöltésen, akkor ugyanúgy számolja a 48 órás visszaosztást mintha letöltötted volna teljesen és seedelnéd. Akkor is ha semmi nem jött le még belőle. Tehát ha letelt a 48 óra akkor elvileg visszaosztottnak tekinti, és törölheted, akkor is ha addig sem jött le.

jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tyhüü mennyi válasz! köszi srácok hogy ennyien segítettetek! 3 válaszoló neked volt igazad! de én voltam a barom! hogy nem néztem meg hogy mennyi helyem van.
jan. 31. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!