Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ecom Testvérek kurzusa. Van...

Ecom Testvérek kurzusa. Van olyan Nő esetleg Anya aki elvégezte? Kicsi baba mellől nem tudok 8 órába vissza menni, szeretnék valami sajátot

Figyelt kérdés

febr. 2. 08:44
1 2
 1/15 sava2 ***** válasza:
5%

Szia! Én október végén csatlakoztam a programhoz, kisgyerek, háztartás mellett csinálom! Kértem itthon egy kis türelmet, szerencsére a férjem segít és támogat! A program jól van felépítve, különösen az tetszett hogy minden lépésről-lépésre le van vezetve egy online felületen, és annyiszor tekered vissza ahányszor akarod!



Őszinte véleményem az, hogy csak akkor kezd el ha tényleg komolyan veszed és csinálod kitartóan, alázatosan. 🙂 Itt tanulni, fejlődni és ki kell lépni a komfortzónából!


Értem arra pl: hogy meg kell tanulni, videót-fotót szerkeszteni, weboldalt kezelni, hirdetést kezelni, alkudni, kommunikálni a partnerekkel!

(De ezt ők is elmondják, a sikernek ára van!)


De mondom mégegyszer, hogy mindenben segítenek, a program vásárlás után néhány hétig segítenek a coachok és persze az tesók.


Az, meg hogy lejárató kampányt indítottak ellenük, nem egyedülálló Magyarországon. Aki kitűnik vagy más mint a többi ember, vagy csak egyszerűbben sikeresebb azt a magyar le akarja húzni…. Ez sajnos elkerülhetetlen!

Láttam már többször hogy fikázzák őket, de igazából az irigység beszél belőlük.



Én ezt az egészet egyébként nyelvtudás nélkül, itthonról gyerek mellett tudom csinálni…🫣😁

Gyerek témát választottam :)


Életem legjobb döntése volt, találtam nyerő termeket, a shop működik. De nyugodtan írj ha bármilyen kérdésed van, és ha elfogadsz egy tanácsot, akkor kérlek ha elkezded a tanfolyamot, NE MOND SENKINEK MIRE KÉSZÜLSZ!🫣 Az a baj, hogy ha meghallják az ismerősök, családtagok, jóakarók mit akarunk csinálni, elkezdik a saját hitetlenségüket ránk vetíteni… A munka a legtöbb embernek az, ha robotolunk másnak 8 órában.


Dolgoztak szállodában, étteremben, kozmetikában, tudom milyen kollégákkal együtt dolgozni, köszi nem!


Inkább építem a shopom, az életem a jövőnket…


Minden nehéz, mielőtt könnyűvé válna!


Sok sikert

febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Először is ajánlanék néhány videót, amit érdemes lenne megnézed ilyen döntések esetén.

Fókusz csoporton is volt ilyenekről szó. Igaz ott nem ilyen kurzust adtak hanem mást, de a felépítése ugyanolyan vacak.(ők abból élnek, meg hogy mást sikerült behúzniuk ebbe a világba)

Fókuszcsoport videója hasonlóról:

[link]


Kérlek nézd meg először is ezt a két videót pénzcentrumon:

[link]


[link]


Utoljára nézzünk egy redditet.

[link]


A legjobb befektetés ha saját magadat fejleszted az biztos.

Viszont náluk, ahol üzemeltetnek olyan megtévesztő termékeket amik nem is azok amiknek írják őket.

Egyenesen felhasználó megtévesztéssel foglalkoznak. Ilyeneket inkább nem támogatnám.

febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sava2 ***** válasza:
44%

Még jó hogy olyat kérdezett, aki benne van a programban :)



Jóindulatú, magyar mentalitás!

😄

febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Sava2 írtam Neked itt privát üzenetet.

Köszönöm, ha elolvasod.

febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sava2 ***** válasza:
Nézem, Persze segítek
febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 PMC Wagner válasza:
100%

Csak azt magyarázzátok meg akik az oldalon irogatnak hogy megvették és sikeresek/milliomosok lettek és hogy mennyire megérte.


Akkor van már bizonyára egy webshopotok ugyebár. Miért van az hogy egyikőtők, ismétlem egyikőtők sem linkeli azt? Basszus az volna a cél hogy minél többen megtalálják és hátha itt is találtok vevőket. Ez alap marketing, 1 538 375 regisztrált tag van az oldalon napi több ezer aktív felhasználóval. elvileg ezt tanítják nektek nemde?


Megmondom őszintén mit gondolok amire pénzt is mernék rakni.


Ha nem vagy bérkommentelők mert szerintem az vagy! Az összes ilyen választ egy ugyanozon ember írogatja, hisz ugyan abban a stílusban vannak fogalmazva.


ha nem így van bizonyítsátok. Linket a shopotokról, legalább privátban hagy vásárolgassak!

febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 erre én is kiváncsi lennék.

Kérlek osszátok meg.

febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 PMC Wagner válasza:
Hát, válasz az nem jött. Mocskos csaló banda
febr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sava2 ***** válasza:
0%
:D Gondolkozz már, ha megosztjuk a nyerő terméket, nyerő shopot.. akkor mindenki ugyan azt csinálná :D Nem lenne sokaig nyerő a dolog, ha egy nap 10-50 olyan hirdetés jönne veled szembe
márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sava2 ***** válasza:
0%

nem vagyok bér kommentelő :D írj privátban szívesen mutatok számokat. Shopot senki se fog mutatni azt felejtsd el nem lenne ésszerű kiadni a megtalált winner terméket, csak gondold át..

Akár ki akár mit mond ezek jó gyerekek. Én a helyetekbe tényleg rohannék és megvenném xDDD de ha nem hát nem, senki nem fog könyörögni,

márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!