Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxra telepítettem a Deezert...

KmsRys kérdése:

Linuxra telepítettem a Deezert WINE segítségével, hogyan jelentkezzek be?

Figyelt kérdés
Sajnos a hivatalos Deezer kliens nincs Linuxra, így WINE-ban tudtam csak telepíteni. Olyan gondom lenne, hogy ugye megnyitom a programot, és ott van, hogy "Log in" illetve "Sign up". Rányomok a Log in-re, erre megnyitja a bejelentkező oldalt a Konqueror böngészőben, amivel nem tudok mit kezdeni. Bejelentkeztem, kiírta, hogy "Open Deezer Music", de a böngészőből nem tud "átmenni" a Deezer kliensbe a bejelentkezési adat, gondolom azért, mert alapból Windowsos program... Hogyan tudnék bejelentkezni? Jó, a Deezer böngészőben is megy, de ugye itt Hi-Fi minőségben lehet hallgatni, nem tudom, hogy a böngészők mennyire variálnak a hang bitmélységgel és a mintavételi frekvenciával, szóval a hivatalos kliens lenne a legbiztosabb. Ennyit szeretnék igazából, bejelentkezni a WINE-ban telepített Deezer kliensbe, ez nem akar sikerülni.

#zene #linux #bejelentkezés #streaming #Deezer #Ha már úgyis Electron, akkor miért nincs natívan Linuxra???
márc. 13. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm szépen! Szóval akkor valaki portolta a Windows (tehát nem a webes) változatot Linuxra...

Feltelepítettem, itt már sikerült bejelentkezni, ráadásul még offline-ba is le lehet tölteni a zenéket (ugyanezt nem lehet böngészőben). Ez lehet, hogy még stabilabb is, mint a WINE. Mindegy, működik, köszönöm!

márc. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!