Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a PC-t automatikusa...

Hogy lehet a PC-t automatikusan kikapcsolni egy program/játék telepítése után? több lenn

Figyelt kérdés
Tehát lehúztam egy játékot ami nagyon tömörítve van, s emiatt több óráig is eltart a telepítése. Az a tervem, hogy reggel, munkába menés előtt elindítom a telepítést, és valahogyan automatikusan kikapcsolna amint a telepítés végére ért. Lehetséges ez? van ilyen windows funkció? vagy más program?

márc. 13. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Időzítők vannak ami megadott idő után állítja le a gépet, de olyanról nem tudok ami nézi a telepítőt hogy mikor fejeződik be. Ráadásul ha ilyen crackelt tömörített játékot telepítesz, akkor a telepítés végén még szokott kiírni dolgokat (DirectX telepítés, stb), azokon is végig kell menjen. Egyszerűbb ha ki sem kapcsolod a gépet. Most ha 3 óra helyett 9 órán keresztül megy, na bumm, nekem a gaming PC alapjáraton 100W-ot fogyaszt, azaz 0,6kWh fog erre elmenni pluszban. Az mennyi, 20Ft?
márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát sosem szeretem otthagyni a gépet. ha elmegyek dolgozni, kb 10 óra múlva térek vissza, és nincs senki a közelben aki rá tudna nézni/értene hozzá ha vmi baj lenne...
márc. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!