Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11 2024-ben?

Windows 11 2024-ben?

Figyelt kérdés
Helló! Én még mindig Windows 10-en vagyok, nem frissítettem. De még most is számtalan helyen olvasom, magyar fórumokon vagy akár Redditen is, hogy sokan nincsenek oda a Windows 11-ért. Szóval inkább jó, vagy inkább rossz a 11 jelenleg?
ápr. 5. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Érdemesebb Windows 10-en maradni.
Érdemesebb Windows 11-re frissíteni.
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én frissìtettem. Eddig nem bàntam meg, igaz nem szervert üzemeltetek illetve nem programozok csak simàn otthoni használatra van
ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Várd ki a 25H2 kiadást.. :D
ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

"...a Statcounter analitikai cég újabb csúnya adatot közölt a Windows 11 kapcsán, a februári csúcspontot követően márciusban ismét csökkent az operációs rendszer globális piaci részesedése, a Windows 10 csent el tőle felhasználókat."

[link]

ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

3/

De Albániában nőtt a W11-et használók aránya..!!! :-P

ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Amit az Origo leír annak az ellenkezője sem igaz.


A Windows 10-nek az egyetlen előnye az, hogy kevesebb bloatware van benne előtelepítve. De ugyanúgy foglalkozni kell vele, ha zavar, tehát akkor ezzel a gőzzel már mehet a Windows 11 is, ami egy sokkal modernebb gui-t ad a kezed alá. Tapasztalatom szerint az átlagfelhasználót a sok szemét nem érdekli, tehát számukra is ajánlható a Windows 11.

ápr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hiába erőlködik a Microsoft, egyre kevesebben használják a Windows 11-et és az Edge böngészőt

[link]

ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

#5 - Nem az Origo végezte a kutatást hanem a "Statcounter"

[link]

[link]

[link]

[link]

ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ és a sok szavazatot! Ha jól látom, a mérleg oda billen, hogy egyelőre még Windows 10 a jobb.
ápr. 6. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy a motorháztető alatt nem olyan sok a különbség amit egy átlagfelhasználó érzékelne.. használd azt amelyik kényelmesebb és tetszik. Azonban azt vedd figyelembe hogy júniusban a windows 10 támogatása lejár. Akkor már érdemes lesz váltani ha naprakész rendszert akarsz, vagy fizetni kell az extendid támogatásért a windows 10hez
ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9/

Nem június hanem 2025 vége.

Van még idő...

ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!