Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Moodle teszt válaszok?

Moodle teszt válaszok?

Figyelt kérdés
Valamilyen módon a Moodle program quizkérdéseire a válaszokat meg lehet találni? Próbáltam a forráskódban keresni, de nem sok sikerrel.

ápr. 10. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Az adatbázisban tárolja.
ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt hogyan érhetem el?
ápr. 10. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Saját moodle rendszered van? Vagy valahol vizsgázol egy moodle rendszeren keresztül?
ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vizsgám lenne egy moodle rendszeren keresztül, mint vizsgázó alany keresem a válaszokat
ápr. 10. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem férsz hozzá. Egészen jól össze van rakva. Ha úgy van beállítva, akkor a vizsga végén fogod látni, hogy mik lettek volna a jó válaszok. De ez beállítás függő. (és miért lenne szükséged a helyes válaszokra?)
ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Éppen azért lenne szükségem a helyes válaszokra, mert a vizsga végén csak az elért pontszámot láthatom, a helyes válaszokat nem, és a tanár sem hajlandó megadni őket. Tudni szerettem volna, hogy hol hibáztam. Azért köszi a válaszokat!
ápr. 10. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy van beállítva akkor nem láthatod. Valószínűleg szándékosan.
ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk komoly lenne, ha egy inspect elements-el meg lehetne kapni a válaszokat.
ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aktív Szál ***** válasza:

Ez nem így működik. :)

Mint minden dinamikus websitenak, a Moodle-nek is van egy szerver oldali, backend része. Arra te nem látsz rá. Ott tárolódnak a helyes válaszok is. Hiába nézed a forráskódot, oda a gépre nem is érkeznek meg a válaszok.

És igen, a Moodle beállítható úgy, hogy ne mutatssa meg a helyes válaszokat. Logikus is, hiszen akkor egyvalaki végigmenne a kérdéseken, majd lepasszolná a válaszokat és mindenki más 100%-ra teljesítené a vizsgát. A tanár sem fogja megmondani a válaszokat épp ezért. Ebbe muszáj leszel beletörődni.


Az emlékek... nekünk már az is nagy segítség volt, amikor Linalg évközi vizsga volt Moodle-ben és valaki előre megmondta, mik lesznek a KÉRDÉSEK és tudtunk kicsit több időt szánni arra, hogy kiszámoljuk a helyes értéket. :)

ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!