Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új, "erős" asztali gépemre...

Új, "erős" asztali gépemre windows 11-et vettem, telepítettem, de több, mint nem tetszik, inkább törölném és telepítenék rá windows 10-et. Hogyan töröljem a 11-et, hogy utána telepíthessek egy 10-et?

Figyelt kérdés

#windows 11 törlése
ápr. 13. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazt kell csinálni, amit az első rendszerrel: csinálsz egy telepítőállományt, arról bootolsz a háttértár helyett és követed a telepítőalkalmazás utasításait. Amikor odaér, hogy melyik partícióra kerüljön a rendszer, akkor a most használtat formázod és a helyére kerül az új.


Viszont azt is gondold meg, hogy a 10 támogatása másfél éven belül lejár, így ajánlott az újabb kiadásokra váltani ha megszűnik a biztonsági javítások kiadása. Utána ugyanott leszel, hogy úgyis meg kell szokni az újat és egyszer el kell kezdeni használni. Ha napi szinten használod, pár nap alatt meg lehet szokni.

ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Le kell formázni a rendszermeghajtót, és a helyére telepíteni a win10-et. Az nem érdekes, hogy lejár a támogatása, mert eleve le kell tiltani a frissítéseket a 10-nél és a 11-nél egyaránt, lehetőleg telepítés után azonnal.
ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 mivel 60% körül van a Win 10, kizárt, hogy tényleg megszűnne a támogatása. Anno az XP-nek is kétszer meg lett hosszabbítva. Ilyen szintű piaci részesedés mellett egyszerűen nem teheti meg a MS, hogy megszűnteti a támogatást. Szerintem most csak az ijesztgetés megy, hogy mindenki frissítsen, csak az a bökkenő, hogy az eltúlzott rendszerigény miatt nem fog menni. Manapság egy 10 éves gépben is van annyi kakaó, hogy játékon és néhány speciális feladaton kívül minden másra jó legyen, egy használható gépet nem fog kidobni az ember. Az irodában is FX-ek működnek, mert netezni és a munkához használt szoftvert futtatni tökéletesen megfelelő. Bár azokon Ubuntu fut, így nem érinti a Windows támogatása, de sokakat igen. Szerintem EU-s eljárás is lehet belőle, ha ilyen piaci részesedés mellett tényleg meglépik. Úgyhogy én egyelőre nem temetem a 10-et.
ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!