Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ETS2 Steam felhő probléma, mi...

ETS2 Steam felhő probléma, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az, hogy engedélyezve hagytam a steam felhőt és a C:\Dokumentumokból lementettem, és most újratelepítettem a gépemet és nem látja a profilt, btw a játékom torrentezett

Tudnátok segíteni hogy állítsam vissza?



ápr. 27. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, mást nem tudok bocsi
ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lopott játékban nem fog működni a Steam felhő, sőt segíteni sem fogunk. 5€-t ne sajnálj már egy 12 éves játékra....
ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha megveszem akkor menni fog vele a lementett profil?
ápr. 27. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető
ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Általában támogatom azt, hogy a játékot meg kell venni, de az ETS2 kapcsán én azért "visszaszólnék" #2-esnek.

Ha egy olyan játék kerül 5 euróba, amiben semmi nincs...

És 200 euró a teljes csomagot megvenni hogy játszható legyen...

Az, hogy 1 ország bekerüljön a játékba, még 20 euró? A pofátlanságnak is van határa... Ennél csak a mikrotranzakciók a lehúzósabb műfaj.

Ez talán az egyetlen játék, amire én sem vagyok hajlandó pénzt kiadni.


Kérdezőnek pedig: jó eséllyel nem fog menni a lementett profil, mert hogy kibasszanak az emberrel, 3-4 miniverzió frissítésenként (például 1.39->1.45) azt is elrontják, pedig elvileg csak a fának a textúráján szépítettek...

Az SCS szoftver még ha érdekes játékot is ad ki, a játékpiac legalja a szememben.

ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Az alapjáték 20€, leárazottan 5€. Benne van az összes kamion, beleértve az új DAF-ot, MAN-t, Renault-ot, benne vannak az alap pár ország, amik kapják vagy kaptak rework-öt. Járnak a folyamatos frissítések és az új funkciók, kamionok és pótkocsik. A DLC-ket is havi szinten árazzák le fillérekre. Ne viselkedjünk már úgy, hogy a DLC-k olyan új dolgok lennének, még csak drágának se monthatóak. Ja, hogy te csóró vagy? Az a saját problémád.


Én 2014 óta ugyanazt a profilt használom, sőt van olyan profilom is, amit sokáig nem használtam és új verzió után is hibátlanul működött. Problémát maximum modok szoktak okozni.

ápr. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedvedért megnéztem: 285 Euró az egész. Valóban, egy lóf...-os szarért ez semmiség. Egy ezerszer komplikáltabb és melósabb játékot lehet 60, esetleg nagyon maximum 100 euróért venni, és azok már AAA kategóriásak kb, nem egy 10 éves program.

Olyan országban, ahol a nettó minibálbér 450 euró körül van, egész szép összeg szerintem. Nem gondolod?

ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Nagyon nem érted hogyan működik ez az egész. Az alap játék 5€ akciósan, a régebbi DLC-k hasonló áron szoktak lenni úgyszint. Gyakorlatilag meg van az összes DLC és közel se fizettem $100-t az egészért sok év alatt. FH5 $30 legjobb esetben, utána meg veheted a rengeteg DLC-t $5-$10 ért. Senki nem mondta, hogy azonnal meg kell venned mindet teljes áron, okos ember megvárja a leárazást. A smucigság és az alacsony kereseted pedig egyéni problémád.
ápr. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg néztem a kedvedért, az ország dlck teljes áron 126 euróba kerülnek
ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Engem nagyon nem érdekel mennyibe kerül 😂 Akit meg érdekel, ne teljes áron vegye 😂
máj. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!