Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alkalmazások/oldalak...

Milyen alkalmazások/oldalak vannak amikkel lehet ingyen pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Pl jáccással esetleg videó nézéssel Stb...

Válaszokat előre is köszi!

És tapasztalt emberekét is várom!

Szóval

Amik a Google Playen vannak ilyen pénzkeresős alkalmazások azok mennyire igaziak?


Azokban lehet nyerni jáccással iphone 14 Pro Maxot megilyen drága cuccokat ès mèg 1000Dollárt is meg lehet vele nyerni 500at is

most kiutaltam 500Dollárt elvileg 30videót kell megnéznem és 3nap múlva megkapom az 500Dollárt.


Erre kiváncsi leszek de szerintem nem valódi:(

De aztán kitudja a mai világban



ápr. 28. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"De aztán kitudja a mai világban"

A mai világban ha neked az igérik, hogy "jáccással", meg videonézéssel iphone-t és 500, meg 1000 dollárokat lehet keresni és neked megfordul a fejedben, hogy ez akár még igaz is lehet, akkor vagy nagyon naiv vagy, vagy max 12 éves, aki még a télapóban, meg a nyusziban is hisz.

ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A télapó létezik finnországban él.
ápr. 29. 13:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Az öreg yolo puki
ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
67%
Kapsz egy nyaklevest addig bohóckodsz
ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Affiliate
ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Duke81 válasza:
Szerintem nyugodtan csináld! Nézz meg naponta 30, 100 vagy akár 500 videót, add meg a bankszámlaszámodat a pin kódodat is és várd a jussod! Nagy király leszel a hülyék paradicsomában! 👍😁
máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!