Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha eleve úgy vettem a laptopom...

Ha eleve úgy vettem a laptopom, hogy a Windows 11 járt hozzá, akkor az MS Office-hoz is automatikus kell, hogy hozzáférésem legyen?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha buta a kérdés, nem értek ezekhez, az interneten pedig eddig nem találtam olyat ami megválaszolná a kérdésemet. A laptopom viszonylag új, úgy vettem (újonnan), hogy a Win 11 eleve fel volt rá rakva. Eddig az MS Officet az iskolai (egyetemi) fiókommal használtam, de mivel már végeztem az már nem él. Azóta semelyik MS Office programban nem tudok semmit se szerkeszteni, csinálni, létrehozni.


A laptop papírjain kerestem hátha találok valamit, de semmi.



máj. 14. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Office külön programcsomag, ha MS Officet szeretnél azt meg kell vásárolnod.
máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ingyenes alternatíva a Libre Office.
máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha veszek egy Ferráris kulcstartót ahhoz ingyen jár egy Ferrári is??? 🤣🤣🤣
máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

3. Nem zavarjon, hogy marhaságot írsz!

Maradjunk a példádnál: Ha veszek egy Ferrarit, és adnak hozzá tempomatot, akkor jár hozzá navigáció is?

máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az MsOffice külön szoftver, nem része a Windowsnak, így vagy külön megveszed, vagy használsz alternatívát.
máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki normálisan válaszolt!
máj. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!