Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki le tudja nekem írni,...

Valaki le tudja nekem írni, hogy hogyan tudok a Google playáruházba minként tudok kitenni saját elgondolású appikációt, mi a teljes folyamata ennek ?

Figyelt kérdés

máj. 20. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Open Google Play Console.

Select All apps > Create app.

Select a default language and add the name of your app as you want it to appear on Google Play. You can change this later.

Specify whether your application is an app or a game. You can change this later.

Specify whether your application is free or paid.

Add an email address that Play Store users can use to contact you about this application.

In the "Declarations" section:

Acknowledge the “Developer Program Policies” and “US export laws” declarations.

Accept the Play App Signing Terms of Service.

Select Create app.


Remélem tudsz angolul ;)

máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szikszai.B ***** válasza:
100%

1. Elkészíted az appot app bundle formátumban, és készítes mellé linkelhető adatvédelmi nyilatkozatot, mert azt is kérni fogja a Google.

2. Regisztrálsz egy Google fiókot, befizeted az appfeltöltéshez szükséges összeget (7000 Ft). Megvárod, amíg validálják a fiókod.

3. Feltöltöd az appot Play Console-on keresztül, kitöltöd a kitölteni való formokat, megadod az appod adatait, nyelvét, kategóriáját, elkészíted a store-hoz szükséges képernyőképeket, leírást, címet, stb.

4. Feltöltöd az appot a teszt csatornára, megvárod, amíg a Google átnézi, elbírálja, ez kb. 2-3 hét.

5. Ha a Google engedélyezi a publikálást, akkor azt hiszem most már úgy van, hogy 20 tesztelőnek le kell tesztelnie, mielőtt nyilvánosan elérhetővé válik az appod.

6. Ha ez megvan, akkor publikálhatod az appot, és elérhető lesz Play Store-ban.

máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez ennyire ,,egyszerű lenne"? Valamelyikőtök csinált már esetleg ilyet?
máj. 20. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nem csináltam még, de igen ennyire egyszerű. A nehéz része ott van hogy le kell programozni az appot, és a mégnehezebb része pedig az hogy olyan appot kell leprogramozni amire van is kereslet.
máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szikszai.B ***** válasza:

#2


Igen, én csináltam. Leprogramozni sem könnyű (az Android programozás szvsz borzasztóan túlbonyolított és nehézkes), de a legnehezebb része az, hogy ha azt akarod, hogy letöltsék, akkor bizony mélyen zsebbe kell nyúlni, és drága kampányt csinálni az appodnak.

máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!