Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Facebook Premium megszünteti...

Kedves Vezető kérdése:

A Facebook Premium megszünteti a következőket ? Megoldom vele ezeket ? :

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a következők:

Celeb hírek

Tv csatornák

Hír oldalak

Érdektelen emberek

Érdektelen zenék, stb, stb..

Már legalább 1000 letiltott oldalnál/embernél járok, de csak nyomja tovább.

Inkább fizetnék, már nem bírom ezt, csak nem vagyok benne biztos, hogy. a premium végleg eltünteti az ajánlásokat, neked javasolt posztokat is. Mert akkor ha nem, nézek valami Mod Apk ot, ha van egyáltalán. Ha nincs, akkor meg sajos néznem kell valami mást.

Csak sajnos túl sok csoportom is van, 70+ ezer emberrel= túl sok időm, admin, moderátori munkám is van benne.

Nem érdekel a való világ, cápák között, az hogy melyik 18 éves lány melyik öregemberrel van, a politika, SEMMI ilyen fs.

Csak az ismerősök posztjai érdekelnének, azokból látok a legkevesebbet.

Köszönöm, ha van tapasztalatod, és megosztod.



máj. 21. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos a Facebook azt szeretné, hogy az általa profitibilisnek minősülő tartalmak jussanak el hozzád. Az algoritmusba érdemi beleszólásod nincsen.
máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi !
máj. 21. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem így megy. A Facebook mi alapján állapítaná meg a felhasználóiról, hogy érdektelenek-e?
máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szikszai.B ***** válasza:
Nem, a premium a reklámmentességről szól.
máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3, Mivel feltettél egy kérdést a kérdésre, válaszolok:

Az megvan ugye, hogy amikor indult a facebook + viszonylag sokáig, az ember saját maga állapította meg, hogy melyik másik ember érdekli.

(Nem ez a mostani fos modell volt)

Az Én kérdésemre is leírták a választ.

4, Neked is köszönöm.

máj. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!