Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám megcsinálni? WOW...

Hogy tudnám megcsinálni? WOW prívát szerver készítés 3.3.5 Többi lent

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy mappát server 3.3.5a ebben ezek a mapok vannak : arcemu , server , tools & extras . Meg van egy angol readme ami teljesen használhatatlan . Nah nekem most ehez kéne egy leírás hogy mégis hogyan eszkábáljak valamit belőlle ami összeáll egy szerverré. Ez van a readme ben ha ezt megcsinálom akkor az Apache.bat nevű fájl kéri h nyomjak egy gombot és kilép . readme : setup


First put ad.exe and the "maps" folder into your wow directory (from the map extractor in the tools folder)


Then run ad.exe


When it has finished put the maps folder into /Server 3.3.5a/ArcEmu/

Now change your realmlist (realmlist.wtf located in your wow directory (World of Warcraft/Data/en**/realmlist.wtf)) to 127.0.0.1


Launch the applications:


/Server 3.3.5a/Server/MySQL.bat

/Server 3.3.5a/Server/Apache.bat

/Server 3.3.5a/Ascent/arcemu-logonserver.exe

/Server 3.3.5a/Ascent/arcemu-world.exe


Make sure you leave the 4 windows open for the server to run.


login with user: admin pass: admin


2010. nov. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha windows 7-ed van próbáld meg őket rendszergazdában futtatni.
2010. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh a szerver beüzemelését megoldottam csak távolról nem enged becsatlakozni játékosokat hiába csinálok account-ot nekik
2010. nov. 2. 21:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Már a hamachit is próbáltam de az sem jó . Mi lehet a gond talán az ip--beálítások vagy a telenor-os net ?
2010. nov. 4. 15:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként windows xp-m van
2010. nov. 4. 15:59
 5/6 anonim válasza:
hogy csinálsz akkot??pls mond meeg nagyon kéne
2011. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A TrinityCore.exe indulása és betöltése után kiadod az ablakban a következő parancsokat

account create felhasznalonev jelszo ez sztem érthetö

account set gm felhasznalonev 3 -1 ez az hogy mennyi gm vl les legyen végére az 1 kell

account set addon felhasznalonev 2 ez a wtlk kieg

2011. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!