Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 összes kiegészítőjét...

Sims 2 összes kiegészítőjét letöltöttem, a Szabad időig. (Nagyvárosi életet már nem) A Nagyvárosi életet is leakartam, de ott 'halott' volt a link, és abban volt a crack. Honnan tudok vagy Nagyvárosi élet/és crack vagy Szabadidő crack-et találni?

Figyelt kérdés

Segítség! A következő lenne a problémám: A The Sims 2 összes kiegészítőjét letöltöttem, a Szabad időig. (Szóval a Nagyvárosi életet már nem) A Nagyvárosi életet is leakartam, de ott 'halott' volt a link, és pont abban volt a crack. Így nem tudok játszani, mert azt írja ki, hogy helyezzem be a Szabadidő cd-t, ha meg Daemon Tools-ba rakom, akkor, hogy ne a másoltat. Ehhez szükségem lenne crackre, de sehol sem találtam. Ugyanakkor a crackelés menetét sem igen tudom, az oké, hogy felül kell írni a fájlt, de mégis: ha a crack angol, akkor a játék is angol lesz? És: Honnan tudok vagy Nagyvárosi élet/és crack vagy Szabadidő crack-et találni? (nem google-re célzom, mert ott vagy sokat ad ki, amiben nem bízok meg, vagy egyet sem)

Ui: Ha csak angol crack van (ami azért megbízható) végülis az is jó.. csak az a problémám, hogy nem tudok angolul.D:

Ha van aki jó benne, és eltudná nekem magyarázni, az kérem segítsen elmagyarázni a crackelés menetét, mert még elég kezdő vagyok, de nagyon szeretnék simsezni |:


2010. nov. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vedd meg :)
2010. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, az a végső eset :D
2010. nov. 4. 16:25
 3/5 A kérdező kommentje:
megoldva.
2010. nov. 5. 11:53
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Hogy oldottad meg a Simses problémát? Nekem is kellene a crack, de az összes hibás, amit letöltök.


Köszi.

2010. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki átküldte a cracket, akinek megvolt :)
2010. nov. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!