Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud magyar nyelvű...

Valaki tud magyar nyelvű Windows Movie Makert? Mert nekem állandóan angolul tölti le, még ha azt írják alá, hogy magyar nyelvű.

Figyelt kérdés
LINK kellene... köszi
2010. nov. 11. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és XP-hez kellene!!
2010. nov. 11. 18:57
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Xp-hez mi a f@szomnak kell tölteni movie makert? Még a home verzióban is benne van eredetileg, és magyar nyelven, semmit sem kell piszkálni benne (eredetiben legalábbis).

Persze, ha valami agyonbuherált xar, akkor no comment.

2010. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha letöltötted és kicsomagolod akkor töröld ki belőle az angol és a többi nyelvi fájlt és csak a magyart hagyd meg.Akkor magyar lessz!

Azonban miért nem egy Xp cd-ről szeded le??Sokkal egyszerübb,bár szerintem rajt van a gépeden csak nem tudod hol keresd!!!

2010. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Basszus írtam, hogy IGEN rajta volt -.- DE letöltöttem egy újabb verzióját mert oda volt írva h magyar nyelvű, de angol volt és most is rajta van a gépen, csak éppen angol nyelven. Tudom ba*sza+ h rajta van a gépen, nem kell mindenkit hülyének nézni! Hameg nemtudsz normálisan beszélni akkor inkább ne is írj!! XP CD meg most nincs nálam...
2010. nov. 12. 14:34
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és am nem becsomagoltan van letöltve, mm alapból nem volt becsomagolva.
2010. nov. 12. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

B..d meg a hülye ötleteidet!Letöltöttem az új MM-et .Fölraktam és átirta az enyémet is angolra.Utánanéztem és kiderült hogy nincs is az újnak magyar verziója.Csak tudnám honnét a rákból szedted hogy van magyarul is.

Szerencsém hogy van Pinnacle videószerkesztőm is meg a MMaker is a kisujamban van ezért nem zavar ha angol.

Ha magyar Makert akarsz akkor újra kell telepitened.

2010. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A csunya beszédet meg ne szóljad meg mert Te sem egy Grétsy vagy--és sehol nem irtad hogy rajta VOLT a magyar--de hagyjuk,kár beléd a szép szó!
2010. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megoldódott a MovieMaker gondod?Ha nem akkor irj és leirom mi a megoldás!!Engem is megszivatott mint Téged,jól elküldtelek magamban és utána végiggondoltam és megoldottam!Ha kell irj!
2010. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, küldtem neked privit:)
2010. nov. 23. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ma 8-kor láttam a válaszod is és a leveled is!Este leszek!M.
2010. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!