Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen építész / villanyszerel...

Milyen építész / villanyszerelő program van, amivel egy épület elektromos hálózatát lehetne ábrázolni?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan programot, amivel egy épület (családiház) elektromos hálózatát lehet letárolni / megjeleníteni?

Olyanra gondoltam, hogy végig lehessen követni, hogy halad a vezeték a falban pl. az ajtó melletti kapcsolótól fel a lámplákig, vagy a konnektorok hogyan vannak egymás után kötve egy szobában. Tárolni kellene pl. a padlótól mért távolságot, vezetékek színét, darabszámát.

A szobák közti átkötések is érdekelnének, hogy melyik szoba (vagy pl. emelet honnan kap táplálást).

Lehet építész programok közt van ilyen, csak én nem találtam eddig.


2010. nov. 16. 16:06
 1/3 Drachvuv válasza:
55%
Te szimulátora gondolsz hát javaslom néz körül itt! [link] vagy a hobbielektronika.hu oldalán kérdez rá és hiszem hogy a választ megtalálod ott!
2010. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drachvuv válasza:
55%
Amúgy sok fajta szimulátor programot láttam a [link] oldalán ott is körülnézhetsz!
2010. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocs, te félreértettél, nem szimulátor kell nekem, hanem egy tervező-program, ami megjeleníti a ház alaprajzát, a falak nézeteit, mert ott kell méreteket és távolságokat tárolnom. Az általad említett honlapokat jól ismerem.

Csak arra gondoltam, hátha tud valaki ArchiCAD-hoz valami kiegészítőt, amivel a kérdésemre választ találok.

2010. nov. 29. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!