Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb (mostanában)...

Melyik a legjobb (mostanában) vírusírtó windows 7-re?

Figyelt kérdés

Nem fikázásokat, veszekedéseket kértem!


Előre is köszönöm!


2010. dec. 16. 21:15
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
asztalin eset smart securityt használok, mert van egy licenszem, az nagyon rendben van. laptopon meg microsoft security essentialst ami szintén jól szuperál, és ha legális a win-ed, akkor ezt is ingyenesen legálisan használhatod.
2010. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Spyware Terminator-t, Avira Antivirt használok, nekem tökéletes, fél éve használom, és hibátlan, egy vírusom se tett semmi kárt.(Mindent megtalált, megfékezett.)
2010. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra az ingyeneseket:


Microsoft Security Essentials - ma jelent meg a végleges 2-es verzió magyarul is. Jó, tényleg jó. Legális Windowsra ajánlható.


COMODO: Jó, igenis. Erőssége a Defense+ és a Sandbox. A tűzfala is kiváló, de anélkül is felteheted, csak a vírusirtót, persze Sandboxszal és Defense+-szal. Hátránya: állítólag sokat kérdez.


AVG: A legutóbbi változatban már az ingyenesbe is bekerült az anti-rootkit és ad identity protection, ami végeredményben egy viselkedés alapú blokkoló. Jó vírusirtó.


Panda Cloud: Erről nem sokat tudok...


Avira: Angol nyelvű... A fizetős verziója kiváló, de:

- az ingyenesben nincs viselkedés alapú védelem

- 64bit alatt amúgy sincs viselkedés elemző

- az ingyenes csak napi egyszer frissít

- az ingyenesben nincs web-védelem

- az ingyenesben nincs levelezés-védelem

- az ingyenesben állítólag nincs teljes értékű heurisztika


avast!: nagyon erősen ellenjavallom!!! Dísznek jó, meg arra, hogy lassítsa a gépet..

2010. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Update: A win7-em tökéletesen működő tört verzió, frissítésekkel stb. De a Security Essent. nem hiszem hogy jó ötlet lenne.
2010. dec. 18. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen én is így vagyok vele, nem merném feltenni. A comodó sztem jó, nem vészes a kérdezgetése. Az avastnál meg ember legyen a talpán aki eldönti, hogy milyen, ahány ember annyi féle vélemény.
2010. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt szoktam segíteni az embereknek, hogy leirtsák a kártevőket a gépükről. A legtöbb "bajbajutott" avast!-ot használ. Számomra ezek után könnyű eldönteni...
2010. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen van benne vmi. Akárhányszor futtatom a malwarebyte-ot, mindig talál vmit. Valszeg kipróbálom a 2011-es avg-t (w7-en)
2010. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!