Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP (és 7) alatt USB-s...

Windows XP (és 7) alatt USB-s eszköz csatlakoztatásakor felugrik egy ablak. Hogyan lehet kikapcsolni ezt a funkciót?

Figyelt kérdés

XP alatt, ha egy USB-s adattároló eszközt (pl külső vinyó, pendrive...) vagy CD-t, DVD-t teszel a már bekapcsolt gépbe, és multimédiás tartalom (hang, videó, kép...) van rajta, felugrik ez az ablak. (Mittomén, lehet h már egy rohadt excel táblától is begerjed, rögtön kinyomom... BTW: Ez csak engem idegesít már évek óta?:D) Megkérdi, hogy kívánom-e ilyen-olyan lejátszókkal megnyitni, vagy esetleg csak böngészném a könyvtárat, stb... Hát nem, rohadtul nem akarok semmit csinálni vele automatikusan, majd én irányítom a qrva egeret, és ha akarok, akkor klikkelek...

Türelmes ember vagyok, eddig éveken át egyenként lelőttem, de most már szeretnék megszabadulni tőle mindörökre! Mit kell tennem???


Vagy akár Win7 alatt? Mert ha ezen múlik, "beruházok"...;)


Béke!


OFF: és persze BÚÉK!


2010. dec. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
services.msc-rendszerhéj hardverfigyelése szolgáltataás letiltod.
2010. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Windows 7:

Vezérlőpult\Hardver és hang\Automatikus lejátszás

Automatikus lejátszás minden adathordozó esetén, innen vedd ki a pipát.

2010. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a kérdések közt hogy ne csináljon semmit, válaszd ki azt.


Alul meg egy bejelölös rublika, hogy mindig ezt csinálja, jelöld be.

2010. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, amúgy ide másolom a Súgó vonatkozó tartalmát... Utána nézhettem volna könnyedén, csak elkapott az ideg.:D


"


A multimédiás tartalom kezelésének módosítása


Nyissa meg a Sajátgép ablakot.

A Cserélhető adathordozós eszközök területen a jobb gombbal kattintson a megfelelő eszközre, például a digitális fényképezőgépre vagy a CD-ROM-meghajtóra, majd kattintson a Tulajdonságok parancsra.

Az Automatikus lejátszás lapon kattintson arra a multimédiás tartalomtípusra, amelyiknek a kezelését módosítani szeretné.

A Műveletek területen kattintson arra a műveletre, amelyet a Windows rendszerrel végre szeretne hajtani akkor, amikor az a kiválasztott médiatípust észleli.


Megjegyzés


A Sajátgép ablak megnyitásához kattintson a Start gombra, majd a Sajátgép parancsra.

A cserélhető tárolóeszköznek a számítógéphez csatlakoztatva kell lennie ahhoz, hogy az a Sajátgép mappában megjelenjen.


idézet vége. világbéke!

2010. dec. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!