Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom beállítani azt,...

Hol tudom beállítani azt, hogy az MSN beszélgetéseket elmentse a gép?

Figyelt kérdés
Van egy olyan mappa, hogy Naplózott beszélgetések, régen ide mentette automatikusan. Viszont töröltük az MSN-t, majd újra regisztráltunk új e-mail címmel, és azóta nem menti el. és ezt szeretném újra!
2009. jan. 27. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Az MSN főoldaladon a neved alatt van egy kis ikonsor. Az ecset mellett van egy számomra azonosíthatatlan ikonocska (nem tudom mit akar ábrázolni) de, ha fölé viszem az egeret azt írja ki, hogy Messenger Plus! szolgáltatások (persze ehhez a Plusnak is telepítve kell lenni szép magyarsággal szólva :) ). Katt erre, ezen belül: Beállítások, ezen belül: Általános, ezen belül Beszélgetések, ezen belül Beszélgetések naplózása.

Nálam így kell, de elképzelhető, hogy az új verziónál már valamit változtattak. Jelezz majd vissza, köszi! :)

2009. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült! :)
2009. jan. 27. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Igen a plussal is belehet állítani hogy naplózza, de másképpen is belehet, ha nincs fenn a Plus.

Belépsz az eszközök--->> beállítások üzenetek és ott van hogy a beszélgetéseket automatikusan mentse el stb.-stb. és oda kell a pipa. (ez esetben a dokumentumok, beérkezett fájlok, egy mappa a te msn címeddel és előzményekbe fogja menteni a beszélgetéseket)

Persze amit az első válaszadó írt az is 100%-osan tökéletes. :)

2009. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi még1X!
2009. jan. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!