Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most töltöm a sims 2-t torrent...

Most töltöm a sims 2-t torrentel. Ha befejezte a letöltést, mi lesz a teendőm vele? Mit hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

elég ha nagyvonalakban írjátok le mert nem vagyok hülye a gépekhez csak mert lány vagyok, csak ez vmiért nem fog menni segítség nélkül.vagy ha vki tud msn-en segíteni azí rjon privit és felveszem :) kérlek csak az írjon aki tényleg tud segíteni,ne gyertek azzal hogy ha nem értek hozzá ne csináljam. köszönöm mindenkinek előre is :)

további szép napot


2009. febr. 4. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
jól átfogalmazták közben a kérdésemet, nem így akartam írni,de a lényeg kivehető
2009. febr. 4. 17:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd, ha tömörített formátum akkor kibontod, így-vagy úgy de mindenképpen egy vagy több cd képfájlt kell kapnod (pl: .iso, .bin.cue), utána egy daemon tools nevű programmal megnyitod (ha nincs akkor ezt is letöltöd, felinstallálod), beteszed virtuális meghajtóba, elindítod (vagy megnyitod a cd-t, hátha van leírás, mit hoyg kell csinálni), feltelepíti, krekkeled (elvileg szintén a virtuális cd-n kell keresened, ha nincs akkor bukta, kénytelen vagy egy cracket is letölteni hozzá külön), és elvileg kész vagy.
2009. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi...sikerültt...sajnos a cracket is hozzá kellett külön letöltenem :(
2009. febr. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!