Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom elérni, hogy a...

Hogy tudom elérni, hogy a zene vagy videó letöltéseket ne Quicktime-mal nyissa meg?

Figyelt kérdés

Mióta felraktam a QuickTime-ot, ha fájlból próbálok meg letölteni képet vagy zenét, nem ugrik fel az ilyenkor szokásos ablak (ahol lehet választani, hogy megnyitás, vagy letöltés), hanem automatikusan megnyitja egy lejátszóval külön lapon. Látom, hogy valamit lehetne menteni a programmal, de nem engedi.

Hogy lehetne kiiktatni eme kellemetlen tulajdonságát?

Letörölni nem akarom, mert szüksége van rá egy másik programnak.

Egyébként firefox böngészőt használok, ha számít valamit.


2011. jan. 25. 22:07
 1/4 Gishart ***** válasza:
Egyrészt próbáld meg másik böngészővel, másrészt pedig a beállításoknál van egy olyan rész, hogy hova mentse. Ott sztem kilehet venni a quicktime-t. Esetleg letiltod a mozillában az egész quicktime-t
2011. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik az a program,aminek szüksége van rá?Rengeteg alternatíva van a quicktime helyett,lehet az is jó lenne.
2011. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megoldotta a problémámat.
2011. jan. 26. 00:15
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdést régen írtam ki, de most egy másik géppel, windows 7-es oprendszerrel újra előjött a probléma. Google cromból kitiltottam, firefox-ból kiszettem, de mintha semmit sem csináltam volna, mindent ugyan úgy azzal nyit meg.
2012. jan. 9. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!