Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem a Sherlock...

Telepítettem a Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin-t, de a win 7 ezt írja ki: driver requires installation with administrator's account. Error 1275. Rendszergazda vagyok, nem értem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem értem, pedig a cd mindent telepített, Adobe Reader 6-ot javasol a játék, de az X van belőle, legújabb. Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a gond?
2011. jan. 26. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Win7 alatt lehet, hogy rendszergazdával vagy bejelentkezve, de a programok, amit futtatsz alacsonyabb jogosultságokkal indulnak. Futtasd le mégegyszer az installját, de most úgy, hogy az .exe-re rákattintasz jobb gombbal, és admin jogosultságokkal futtatod. Ha így sem megy, próbáld a játékot is hasonlóan futtatni
2011. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, ahogy mondtad, de sehogy sem akar elindulni :( Ezek szerint kénytelen leszek xp-re tenni, csak elég gáz, hogy win 7-en nem fut, még magammal sem tudom vinni a játékot... (laptopon akartam játszani, de hát...pff) Azért köszi!
2011. jan. 27. 11:33
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg patchelni a játékot,nekem is voltak vele gondjaim,de a patch megoldotta. És win7-en.
2011. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, mi a baj. Tages.exe-t kellett telepíteni és ment is. Azért köszi :)
2011. febr. 1. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!