Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom a következő...

Hol találom a következő programot? Microsoft: FrontPage-2003

Figyelt kérdés

Ugyanis, Office 2003 Professional-om van, és ez a program nincs benne.(A telepítőlemezen rajta van, de ha az exe fájl-lal akarom indítani, kéri a kód számot. Hiába írom be a teljes Office Prof. kódszámát, azt nem fogadja el, azzal az indokkal ,hogy erre a programra az nem érvényes! Őszintén bevalva, ezér már nem szeretnék, újból fizetni! (vmi ingyenes verz. kellene)

Kérlek , segítsetek...fontos lenne a progi!


2009. febr. 12. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem innen letöltheted:

[link]

De ha innen nem jó, akkor itt keresgélj:

[link] :)

2009. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
pedig a prof. az pont azert prof mert benne van minden hivd fel oket persze ha eredeti:).Amugy Openoffice de ha mar htmlt akarsz szerkeszteni min. dreamweaver.Frontpage teli rakja hibas formazasal ami IE alatt jol nez ki de mas bongeszo meg szarul jeleniti meg.
2009. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket! A progi telepítése az Office CD-ről, a talált serial segítségével megoldódott! (kellett ez a pr. a gyerekek OLCD-tanfolyam anyagának gyakorlásához!) Szerintem is jó az OppenOffice is, bár én az NVU-t használom, ingyenes, egyszerű és nekem teljesen megfelelő.
2009. febr. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!