Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért omlik össze állandóan a...

Miért omlik össze állandóan a Firefox?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok, akárhova kattintok összeomlik ez a sz@r és már marhára elegem van... 1 óra alatt kb 30x omlott össze... van amikor rájön az 5 perc... van amikor 1 nap csak 1-2x omlik össze. Mitől lehet ez? Előre is köszi a válaszokat!


64 bites Win7 van a gépen és AVAST vírusirtó.


2011. febr. 28. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A Firefox nem omlik össze állandóan, elhiheted,hisz sok ezren ezt használjuk és azért ,mert szerintünk ez a legjobb böngésző.

Hogy a Te gépeden mennyi is milyen vacakság van ami ezt nálad okozza azt viszont innen nem lehet tudni. Valszeg rendbe kéne ,hogy tegye valaki a masinádat aki ért is hozzá.

2011. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
de, de sajnos van, hogy összeomlik, bár tényleg gépfüggő. Az asztali pc-men csak firefoxot használok, és csak nagyritkán omlik össze. a notebookomon ugyanaz volt a helyzet mint nálad, állandóan lerobbant és cserébe még iszonyat lassú is volt. több mint egy éve áttértem a seamonkey-ra. tökéletes
2011. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálam is ez van. Az asztali gépen amin XP volt, tökéletesen ment a Firefox. A fél éve vett HP notebook-omon amin 64 bites Win7-van, állandóan összeomlik... nem értem, hogy mi baja.


De küldözgetem folyamatosan a bejelentéseket, egyszer csak megunják és javítják a problémát...

2011. febr. 28. 11:14
 4/6 anonim válasza:
előző vagyok. nem, ez a probléma akkor lesz orvosolva, ha te megunod :)
2011. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dettó ugyan ez volt velem a multhéten egészen tegnapig,amikor besokalltam azt felraktam a 4 beta verziót,béta de legalább nem omlogat össze
2011. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tomy88trance ***** válasza:
Sajnos nálam is ez a gond, kb 3-4 oldalfrissítés után összeomlik mióta felfrissítettem a 3.5öt a legújabbra :/ muszáj volt,mert a 3.5 el már alig jött be valami,de így meg állandóan összeomlik.. Lehet én is felrakom a bétát ahogy az előző írta,hátha akkor nem fog összedőlni :)
2012. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!