Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűntek el a könyvjelzőim...

Miért tűntek el a könyvjelzőim a Firefox-ból?

Figyelt kérdés

Ez akkor történt amikor lefrissítette magát a Firefox-om

nincs meg egyetlen egy könyvjelzőm se, se eszköztáram

Mivel tudnám ezt helyre állítani, vagy hogyan ?

3.6.10- ről frissítette magát 3.6.12-re


2011. márc. 25. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kész gutaütés mostanában a 3.6 széria frissitése. Fagy, homokórázik, nem tölt be oldalakat stb. 3.6.13-ról két nap múlva 14, aztán 15-re, rá két napra 3.6.16-ra frissitve ugyanezt játszotta. Dühös lettem, kivágtam végleg és letöltöttem a Firefox4-et. Kicsit más, de nagyon gyors, sokkal jobb, mint a régebbi. Cseréld le: [link]
2011. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :D Isten vagy működik :D
2011. márc. 26. 06:40
 3/5 A kérdező kommentje:
azt megtudom még valahogy csinálni hogy az ikonok az eszköztárban/könyvjelzőkben megjelenjenek ? meg azt hogy amikor megnézem az egyik oldalnak az adatait pl. ncore vagy facebook stb.. hogy mennyiszer látogattam meg eddig.
2011. márc. 26. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Firefox4: menűben: Nézet/Eszköztárak/Testreszabás. Mindenhová tedd be a pipát (Menűsor, Böngésző eszköztár, Könyvjelző eszköztár, Kiegészítősáv, Felül elhelyezett fülek). A Böngészősáv mögé fogja betenni az ikonokat, egérrel kell behúzni.
2011. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itt nálam minden kivan pipálva
2011. márc. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!