Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Windows XP-mre a DirectX-et?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy nem engedélyezi.
2011. ápr. 8. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
direct x 9c alapból fent van...ettől újabbat akarsz vagy régebbit?régebbit tuti nem engedi...10et nekem pl engedte..
2011. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaaaa, hogy van rajta directX:S, és azt én honnan tudom meg??
2011. ápr. 8. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy XP-d van.
2011. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jas0nx ***** válasza:

Beírod futtatásba, hogy "dxdiag"...

És a verziót is közli veled... elvileg xp nem tud kezelni csak dx9et, vista dx10 és win dx11... De biztosan van már frissítés xpre is hogy menjen a 10.

De egyébként ha olyan gémmel akarsz játszani ami dx10et használ akkor már javaslom tedd fel a win7-et, mert úgy is viszi a géped

2011. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldódott a probléma, a kamerám telepítése miatt volt szükséges. Megkértem az öcsém kínomban:S, mert túl sok időt kellett volna erre a kérdésre szánnom, mivel ő informatikus, kábé öt perc alatt megoldotta a kérdést...
2011. ápr. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!