Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a WINDOWS7...

Liptayné Katalin kérdése:

Hogyan tudom a WINDOWS7 rendszerhez kmpatibilissá tenni a LaserJet 1010 nyomtatót?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 06:47
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Win7-es driver nincs, esetleg próbáld ki a vistához valót, hátha.

[link]

2011. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
A Windows 7 XP módjával, különben esélyed sincs.
2011. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Bedugod a nyomtatót kikapcsolva + kikapcsolod a windows update-t.

2. Bemész az Eszközök és Nyomtatók-ba a Vezérlőpulton.

3. Helyi nyomtató hozzáadása.

4. Portnak beállítod az LPT1-et.

5. Drivernek kitallózod a Laserjet 1010 driverét a vinyódról. (HP1010U.inf)

6. Hibát fog kidobni hogy a 'Printer Spooler' szolgáltatás leállt

2011. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

folyt.:Ekkor bemész a Vezérlőpult->Adminisztratív eszközök->Szolgáltatások-ba, megkeresed a 'Printer Spooler'-t és jobb klikk és elindítod. Ezután visszamész az eszköztelepítőbe ami egy hibát fog adni hogy ilyen nevű nyomtató már létezik. Bemész a nyomtatókhoz a vezérlőpultban és frissítesz. Itt elméletileg meg fog jelenni. Jobb klikk az ikonra->nyomtató beállítások és átállítod a portot Dot4-re.

7. Bekapcsolod a nyomtatót és a win7 rendesen telepíteni fogja.


Drivernek a Windows XP-s verziót szedd le a HP-tól ( [link] )


Bocs a dupla posztért de véletlenül elküldtem az előzőt és nincs szerkesztési lehetőség.

2011. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vista driver kell hozzá, de előre szólok, hogy baromi lassú lesz a nyomtatás. qrva anyját a HP-nak.
2011. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szuper, végre sikerült! A 3-4 válaszok szerint ok minden. De egy kis pontosítás, ahogy nekem jó lett (vagy gyengébbek kedvéért, mint én): az adminisztrációnál én így csináltam:

"Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Programok és szolgáltatások\Windows szolg. be- és kikapcs.\nyomtató-és dok.szolg." s ott bekattintottam mindent, a biztonság kedvéért :) és igen, jó lett!!!!!!!

Nagyon köszönöm a segítséget!

2012. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem keveset keresgéltem a neten mire megtaláltam a megoldást. Ez sokkal egyszerűbb és gyorsabb mint a fenti verzió, ráadásul az nem is ment a 64 bites rendszeremen. Ez viszont hibátlan: [link]
2012. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!