Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mp3-at hogy kell cd-re irni?...

Mp3-at hogy kell cd-re irni? Úgy értem van egy csomó mappa, azokban vannaka számok, ha mappával irom ki (és nem egyesével szedem ki a számokat), akkor azt cd lejátszó felismeri?

Figyelt kérdés
Elvileg a cd lejátszók az mp3 számok címét is kiirják, de az enyém, amit most vettünk nem irja ki, és még nem fedeztem fel h tudok pl. a 100. számra ugrani...ezért tartok tőle h a mappás rendszert sem tudja felismerni
2009. márc. 11. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Típusfüggő, hogy kiírja-e a szám nevét, vagy sem. A mappás rendszert minden újabb cd-s mp3 lejátszó felismeri. Érdemesebb mappástól kiírni cd-re, tehát több mappában kevesebb számot, hogy ne kelljen nyomkodni pl. a 100. számig.
2009. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, köszi. ahhoz képest h majd 20 rongyért vettük, és nincs se távirányító, nem is világit, legallább a szám nevét kiirhatná...
2009. márc. 11. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cd lejátszók felismerik egytől egyig a mappákat, simán írd ki adatként.
2009. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Adatként? Akkor nem mp3-ként????--Én úgy készültem h mp3-ként..
2009. márc. 11. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az mp3-at amikor kiírod CD ROM-ot indítasz...nem? Az adat.

A mappák között, pedig mindig az adott mappán belül tudsz navigálni. Ha van 5 mappád, és az elsőben vagy, csak az 1.-ben navigálhatsz...át kell lépni a többi mappába, ha abból keresel valamit. TV-n ha nézed lejátszás közben, tudod követni a mapparendszert...

2009. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem e tvt, és h mi az a mapparendszer, nem vagyok hülye, csak az albumokat nem tudja kezelni az mp3 lejátszó, ezért kérdeztem miként érdemes kiirni, potyára ne szarjam már el a cd-ket.
2009. márc. 13. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg vegyél egy újraírható cd-t, és nézd meg hogyan boldogul a lejátszód a megírt adatokkal.
2009. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!