Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox 3.6-ot frissítettem...

Firefox 3.6-ot frissítettem Firefox 4-re, de nem tetszik. Hogyan tudom visszarakni a régit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Letörlöd a 4-et. Letöltöd a 3.6-ot. Felteszed a 3.6-ot.
2011. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen - előbb leszeded a Firefox 3.6-ot: [link] - utána még ne nyisd meg, mert előtte töröld a Firefox 4.0-át, majd utána telepítheted a 3.6-os verziót.

Amúgy a programok régebbi verziói is fellelhetőek a neten, csak keresni kell (vagy egy pár, ezzel foglalkozó weboldal is).

2011. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik a 4-ben? Szerintem ne rakj vissza egy régebbi változatot.
2011. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3.6 nem olyan régi, azt még nyugodtan visszateheti, amúgy a 4 nekem se mindenhol tetszik, a Javascript kegyetlenül lassú és (nekem) semmivel nem indul gyorsabban a réginél. A html5 támogatásra még nagyon nincs szüksége és lehet, hogy olyan addonjai vannak, amiket nem frissítettek 4-re.

Úgy kell, ahogy fentebb leírták.

2011. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az nem tetszik, hogy ez már inkább hasonlít a Chrome-ra, mint a Firefox-ra. Én a régihez vagyok szokva.

2011. máj. 14. 19:58
 6/6 dr attila válasza:
Ha ez a 4 annyira jó akkor miért nem tudom bezárni az újra megnyitott ablakokat?
2011. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!