Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez az akamai net session...

Mi ez az akamai net session interface?

Figyelt kérdés
Februárban jelent meg, de csak most vettem észre. 1,3gb-t foglal el, és NEM én telepítettem fel. Mire jó, és hogy kerülhetett fel a gépemre?
2011. jún. 13. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyfajta "internet gyorsító" program. Lényegében több funkciója is van. Az egyik, hogy gyorsítótárazza a netezésed így ha ugyanarra az oldalra tévedsz akkor az adatok többségét nem húzza le ismét.


Főként videók letöltésének okosítására van még kihegyezve, szóval elvileg egy videót több szálon több részletben is elkezd lehúzni.


Emellé elvileg az útválasztást is megmanipulálja valamennyire illetve a kimenő kapcsolatokat többszálúsítja a gyorsabb letöltés érdekében.


Azt, hogy miként került a gépedre nem tudom :)

2011. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyugodt szívvel törölhetem?
2011. jún. 13. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Az van h ezt a progit más programok használják. Akkor viszont valszeg úgy került fel h felraktál valami programot ami használja ezt. Jó kérdés h mi lehet az.


Én törölném de Revo Uninstaller -el, egyrészt h a registri-ből is kiszedje a hivatkozásokat rá, másrészt pedig hátha kiírja, hogy melyik program használja.

2011. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a netszolgáltatód adott valami cd-t amin rajta volt, vagy nem raktál fel akkortájt amikor megjelent a progi valami hálózattal kapcsolatos programot?
2011. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
T-home-os netünk van.
2011. jún. 13. 23:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg még van egy WinPcap 4.0 is. Chip.eu-n azt írják erről, hogy valami jelszólehalászó cuccnak és csomagfigyelőnek is tökéletes. Ezzel mit kezdjek? Ez tavaly augusztusi, akkor még nem T-home-os volt a netem.
2011. jún. 13. 23:11
 7/10 anonim válasza:
Véletlenül nem a Wolfteam nevű játékot szedted le? Mert nekem azzal rakta fel.
2013. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 b95 ***** válasza:

Nekem is van ilyenem.

A telepítési dátumok alapján nekem valószínűleg a Quake Live tette fel.


De akkor ezek szerint maradhat nyugodtan a gépemen.

2015. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mit csináljak? válasza:
Nekem is felkerült a gépemre 2016. 07. 30.án de nem tudom miért kérdésnek vegyétek de ez hasznos vagy vírusos???
2016. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekm az AutoCAD-el telepítődött fel. Én letörültem...
2017. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!