Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet még...

Milyen programmal lehet még mountolni?

Figyelt kérdés
Daemon tools nem jó.Valami másik progit ha tudtok ajánlani.
2011. aug. 2. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MagicDisc
2011. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alkohol 120%, én teljesen meg vagyok vele elégedve, letölthetsz 30 napos trialt, vagy megveheted. Fennst van isohunt-on is, onnan torrentel leszedheted, de erre nem biztathatlak mert ugytudom illegális.
2011. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Alcohol 120%, PowerISO, UltraISO.


No és a Daemon Tools mire nem jó? Az a legjobb...

2011. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A deamon tools nem jó, ha telepítek egy játékot, mountolom és vagy kéri a cd-t telepítés közben, vagy nem tudok belépni és lefagy az egész rendszer. sajna.
2011. aug. 2. 19:10
 5/11 A kérdező kommentje:
letöltöttem a MagicDisc programot és kér cd-t.miért?a deamon tools is ezt csinálta.légyszi segítsetek. :(
2011. aug. 2. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te félreérted a mountolás lényegét, ha ISO fájl, akkor bizony csak instaláláshoz lesz jó, aztán crack mert különben kéri a CD-t, viszont ha te magad szedeted le egy CD-nek az imagét A CD_RŐL alkohollal akkor nem fogja kérni, de az másmijen fájl, nem a torrentekhez mellékelt ISO.
2011. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utso vagyok: mármint ugyanugy lehet mountolni de nem iso tipusu (most hirtelen nem emlékezek a nevére mert már rég nem csináltam).
2011. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát én úgytudom hogyha van virtuális meghajtóm akkor nem kérhet cd-t ha mountolom.Ahonnan pedig töltöm a játékot nem ír cracket és nincs is crack mappa a játékban.Mert van telepítési leírás is a torrent oldalon.akkor már tényleg nem értem.azt írja mountoljam pedig.
2011. aug. 2. 19:50
 9/11 A kérdező kommentje:
alcoholom volt csak lejárt a próbaverzióm :(
2011. aug. 2. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Linkeld már be amit leszedtél, mert szerintem valamit nagyon rosszul csinálsz (amúgy rosszul gondolod amit most írtál).
2011. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!