Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy az utorrent...

Miért van az hogy az utorrent egy pár torrentig rendesen működik de másnap amikor tölteni akarok le vele (biztos nem halott torrentet) egyszerűen nem akar elindulni és még seedelni sem akarja a régi torrenteket amik még tegnap mentek?

Figyelt kérdés
egyszer volt már ilyen bajom azt hittem hogy az utorrenttel van valami ezért a bittorrentet használtam sokáig de az fogta a gépemet, ezért visszatértem az utorrentre, kitöröltem minden régi torrentet és a friss letöltéseket nagyon jól leszedte, de most megint megadta magát, nem tudom hogy a torrentoldalon kell beállítani valamit vagy a program rossz vagy én vagyok ilyen béna?
2009. ápr. 8. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kiszálltak a seedelők a körből másnapra...ha most keresnél rá egész más arányok lennének, mint tegnap...ha valami beindul ne szállj ki belőle...hagyd lejönni...akár reggelig.
2009. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!