Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítésénél két...

Windows 7 telepítésénél két részre lehet osztani a hddt?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy gép zseni de már telpítettem magamnak régebben a windows7et csak arra nem emlékszek amit a kérdésbe írtam. kapok egy új hddt jövőhéten és azt szeretném C meg D meghajtóra osztani.
2011. aug. 6. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet,amikor telepítésnél kérdezni,hogy hova telepítse a Win 7-t akkor ki tudod választani,ill. több részre osztani.
2011. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 legendavagyok01 ***** válasza:

Szomorú lenne, ha nem lehetne:

[link]

2011. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előszőr ugy kel hogy amikor eljut a kérdéses pontig, ott a partició, mutatja mennyi rajta a szabad terület. törlöd a particiót, majd létrehozol egyett a rendszernek, mondjuk 40-50 gigásat, aztán létrehozol egy másikat maximum mérettel, így az eredeti 1 partició 2 kisebb lett, egyiken majd a windowsal :D
2011. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló képén nem a későbbi C: és D: meghajtó látható. A 100 megás partíción csak rendszer cuccok vannak, aminek később nem is lesz betűjele. Ezt a 2 partíciót alapból létrehozza, ha kiválasztasz egy üres területet a vinyón, ahova telepíteni szeretnéd a win-t. De az tény, hogy ezen a képernyőn tudsz létrehozni partíciókat, ahogyan szeretnéd, csak azért szóltam, hogy ne lepődj meg, ha így látsz 2 partíciót, és a végén nem lesz D: meghajtód.
2011. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Közben beelőztek, úgyhogy értelemszerűen eggyel korábbi válaszban van a kép linkje, amiről beszéltem:)
2011. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

szerintetek h osszam 2 részre? mert egy 500gigás winchesterem lesz és egyik ismerősöm mondta, hogy minél nagyob a c meghajtó amin a rendszer cuccok vannak annál gyorsabb lesz. ez igaz? :)

2011. aug. 6. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, amit írt, mért lenne gyorsabb. Úgy oszd szét, hogy a C-n kényelmesen elférjenek a feltelepített programjaid, és ha szereted a dokumentumok, képek, letöltések mappát is hasznélni, akkor még azoknak is legyen hely. Ez függ a memóriád méretétől is. Én pl 80 gigás C partíciót csináltam egy 500-as winyón, így Win7+Office+VS felelepítés után kb 35GB helyem maradt.
2011. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

500gb-t a helyedben kb. úgy osztanák fel,hogy a C-re mennyenek a rendszerprogik a D-re pedig a játékok.

C: 100-125GB

D: 400-375GB

2011. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
naruto kun, azt nefeledd el hogy az 500gigás vinyó nem 500 giga. nekem is 500as van, és a c 50giga, a d meg 415, és ezzel ennyi, több szabad hely nincs
2011. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaz,kiment a fejelmből :D

De a lényeg végülis látszik.

(Azaz 1:4 - 1:6-os arányban kell felosztani)

2011. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!