Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálni hogy bootolj...

Mit kell csinálni hogy bootoljon a gépem? (FELPONTOZLAK! )

Figyelt kérdés

*****


Ezt a telepítőt töltöttem le.

Meg volt lemezen is, csak összekarcolódott és nem olvasta be a gép.


Ezt letöltöttem, és kiírtam DVD lemezre, de nem bootol rola a gép, mert úgy szokott lenni, amikor beteszem a telepítő lemezt, ujra inditom a gépen, és badja hogy CD/DVDről valo inditáshoz nyomjon gombot stb... , és onnantol már tudom hogy kell telepiteni a gépet.

Ezt amit letöltöttem, nem iso fájlba töltötte le, hanem valami más formátumba, kiirtam lemezre, de nem olvasta be a gép. Utána total commanderrel egyesítettem, és iso fájl lett belöle, kiirtam lemezre azt is, de akkor sem bootolt a gép. Mit tegyek hogy bootoljon a gép a lemezröl? Vagy valamit nem jól csináltam, nem jól írtam ki ? Adat lemezként irtam ki. ( Mert lehet választani h , kép fájl írása stb... )



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 9. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép fájlként kell kiírni, és iso fájlt.
2011. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az iso fájlt, kép fájlként írjam ki?
2011. aug. 9. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,mellényúltál.A Képfájl kiírása a megfelelő menüpont.Ott betallózod az iso fájlt és annyi.Írd alacsony sebességgel,úgy biztosabb.
2011. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint jól mellé nyúltam, már 2 lemezt elb*sztam.

Köszi a válaszokat, megpróbálom úgy kiírni.

2011. aug. 9. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Tölts le egy alap xp-t, ne egy ilyen agyonmoddolt szart.
2011. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Válaszoljatok erre is, és ismét felpontozlak!

Köszi.

2011. aug. 9. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!