Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok tölteni egy...

Honnan tudok tölteni egy Magyar Fifa 11-et? Magyar kommentár, magyar menű.

Figyelt kérdés

Töltötem egy Magyart de annak csak a menű Magyar. :)

Igy gondoltam segitséget kérek. :)


2011. aug. 9. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne vedd kötekedésnek, de 4000 forint eredetiben full magyarul és semmi problémád nem lesz vele
2011. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de hirtelen nincs rá pénzem..:((
2011. aug. 9. 16:42
 3/12 anonim válasza:
60%
jajj h utálom az ien megrögzött mániákus eredetijáték vsárlókat, mint az első!! ha valakinek nincs pénze rá, akkor már nem is játszhat vele? minek fárassza magát egy olyan hozzászólással, aminek nem hogy hasznát nem veszi a kérdező, de még értelme sincs??? am énis abba a hajóba vagyok, hogy a menü magyar, multkor multiba is magyar volt a kommentátor, de máskor német, próbáld más mecset játszani, sztem kell legyen benne magyar... ja és éljen a warez!
2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

elnézést kérek hogy nem látok bele mások pénztárcájába;)

de amugy sokkal jobb ha megvan eredetiben!

2011. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

na mégis mivel jobb?? azzal h ott csücsül egy "eredeti" doboz a polcon, míg neked pont ugyanúgy megy a játék mintha "ingyen" volna? azzal h 12 000 ftal szegényebb vagy? azzal jobb? attól h letöltöd senki se fog megszegényedni, és azzal h megveszed attól se fog meggazdagodni, kedves előttem lévő!


ja és a magyat kommentárt a menübe be tudod állítani :I

2011. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
na bocs, én az xboxosról beszélek
2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kinek hogy tetszik, de amugy ha 11-et akar pc-re akkor maximum 4000forint;)) de te nyugodtan töltögessél csak (és mi van azokkal akinek lassu a net ahoz hogy letöltsön egy játékot?)
2011. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
max 5000 ftért korlátlat jó netet bárki tud venni, és pár 100 000 ftra játékokat letölteni, de mi van azzal akinek nincs játékra pénze???????
2011. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is szivesebben venném meg mert az tuti nem lessz vírusos meg ilyenek de mivel nekem sincs pénzem rá hogy megvegyem énis inkább letöltöm örülök ha össze tudok kapargatni egy közepes gamer pc-re valót:/
2012. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hol kell menüben beállitani magyart?:D
2012. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!