Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 7 partíció zsugorítá...

A windows 7 partíció zsugorítása mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Van egy 250 GB-os partícióm amit fel szeretnék osztani anélkül hogy formázni, törölni kéne róla az adatokat. Nem ezen van a rendszer. Mennyire megbízható?
2011. aug. 24. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Felosztani úgy nem bírod hogy megmaradjon az adataid!!!!
2011. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, még akkor is ha halom felkiáltójelet raksz mögé. Partíció-managerrel a szabad helyből ki tudsz vágni másik partíció(k)nak.
2011. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Annyira megbízható, amennyire a Windows 7. Gondolhatod, hogy nem mindenféle tesztelés nélkül rakták be a rendszere.


Én amúgy már többször csináltam vele zsugorítást, majd így nyert területből új partíciót. Nem láttam értemét partíció manager programokra vadászgatni (pedig sok jó ingyenes van), mikor a Win7-ben is van egy.


Ja, és az első hozzászóló válasza tényleg hatalmas baromság.

2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megbízható megbízható, de azért nem árt előtte biztonsági másolatot készíteni.(Ha pont akkor van áramszünet pl.)


Olyan mint a cirkuszba az artista kérdezi hogy át tudok menni gurulni ezzel a keréken ezen a kötélen.(5 méter magasan)

- Igen.

- Úgy is ha valakit a hátamra veszek?

- Mindenki elhiszi nem volt balesetem a 19 év pályafutásom alatt?

- Igen. -Kiabálja a tömeg

- Jelentkező? -Kis idő eltelik.- Na ne tolongjanak ennyire! (Senki nem meri bevállalni.)

2011. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!