Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az normális, hogy ennyire...

Az normális, hogy ennyire terheli a torrentkliens a processzort?

Figyelt kérdés

[link]

Processzor: Intel Celeron Northwood128 2.40GHz

Torrentkliens: uTorrent 2.2 (build 23703)


2011. aug. 27. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

LoL, hát ha ennyi megy egyszerre, mit vársz?! :D

Nekem a régi gépemen, amikor 3MB/s-al ment a letöltés, még az egér is beszaggatott meg a zene is akadozott. :)

2011. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen processzornál teljesen normális.
2011. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a proci hőmésékletét. Ha nem elég a hűtés főleg ilyen melegben, megnövekedhet a prociterheltség. Biztos az utorrent nyomja ennyire?
2011. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

14:24:

> Nézd meg a proci hőmésékletét.

48-52 celsius.


> Biztos az utorrent nyomja ennyire?

Igen.

2011. aug. 27. 14:33
 5/10 anonim válasza:
71%

fos a procid

nekem is intel celeronom van de igaz 3.06 gh de meg igy is ha toltok valami torrentet vagy masolok dolgokat akkor a zene ugy akadozik h vadulok meg s az egesz gep lelassul mikozben masolok/toltok le :(

2011. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

> fos a procid

Hát igen...

Köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 27. 22:29
 7/10 anonim válasza:

a fos a procisod vagyok :D

nekem is fos a procim de valamikor a heten fogok venni uj alaplapot es eleg olcson meguszom + nem kell uj gepet vegyek

2011. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nyenyiblack válasza:
Nem kel baromságokat írni.Ennek a problémának semmi köze a processzorhoz a régi gépembe egy egymagos 1.8Ghz-es proci volt és simán elfutott vele egyszerre akár 40 torrent is.Az újban 2magos 2.8Ghz-es proci felel a teljesítményért de gyakran így is annyira leterhelte a procit,az utorrent,hogy még az egeret is alig bírtam mozdítani.Meglepő de a hiba mégsem az utorrent-ben keresendő,hanem inkább a tűzfalban.Ahogy kikapcsoltam a vírusirtót a proci azonnal minimumra ugrott,mert vele együtt megszűnt a tűzfal is...persze kérdés menyire biztonságos tűzfal nélkül torrentezni?Viszont azóta sem volt semmi gondom e-téren.
2011. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem is hasonló lenne a bajom.

D915-öm van,(2 magos 2,8-as),és az utóbbi egy hónapban a torrent kliensek olyan szinten kiakasztják,h irdatlanul szaggat,még az egér is.

Most 9/1,5-es netem van,de nem a net nagysága lehet a próbléma,mert nyáron 30/3-asra volt rákötve és kényelmesen játszottam,stb...

2012. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam a google chrome volt a hunyó. Visszaálltam a Firefoxra és egyből jött lefele a torrent maxxal, minden lagg nélkül.
2012. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!