Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5 vagy Photoshop...

Photoshop CS5 vagy Photoshop CS5 Portable?

Figyelt kérdés
Nekem megvan a photoshop cs5, de csak a 30-napos próba, ami viszont lejárt. Egyik ismerősömnek, pedig megvan a Photoshop CS5 Portable (hordozható) ami viszont kevesebb helyet foglal jóval, mint a normális Photoshop CS5, és nem kell hozzá Serial Number. Nem tudom, hogy a Normál Photoshop CS5, többet tud e mint a Photoshop cs5 Portable. Nem tudom , hogy mit csináljak: Kerítsek egy Serial Number-t a Normal Photoshop CS5-höz, vagy kérjem el a Portable-t? Ha mind a 2 ugyanannyit tud, akkor természetesen a Portable, ha viszont, a portable nem tud annyit, mint a normal, akkor inkább kerítek Serial-t. A normal Photoshop CS5 többet tud, vagy, ugyanannyit tud a Portable is?
2011. szept. 2. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
CS5 Portable
2011. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CS5 Portable a legtutibb
2011. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beliel ***** válasza:
Minek telepíteni ha van portable? Azért, hogy ha összeomlik a win akkor megint fel kelljen rakni? Én ha tehetem mindent portable-zok azt nem kell legalább azokat megint felrakni.
2011. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként, köszönöm az értelmes, és rövid válaszokat :)
2011. szept. 2. 17:00
 5/7 Peston válasza:

A Portable-nek az a lényege, hogy ugyanazt nyújtja, mint a telepített, csak kisebb méretben, és hordozhatóként. Ha van rá lehetőséged, szerezz be olyat, sok fejfájástól kímél meg. :)


Beliel válaszában mit érzel gunyorosnak? Semmi nem volt benne. Csak kifejtette, hogy így használja, gyorsabb módszer. :)

2011. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Peston! :) Beliel kérdésével kapcsolatos dolgokat, kérlek mostmár mellőzzük. Már megvan a Photoshop CS5 Portable, és már az 1. alkotásom is kész :D Köszi mindenkinek :)
2011. szept. 2. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért még egy utánlövés... a portable verzióhoz szerintem nem lehet plugineket rakni. Ha mégis, kilépéskor úgyis elfelejti. Ha valaki Akvis pluginokat használ például, akkor jobb a telepített
2011. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!