Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a gépemre a microsoft silverlight 4. 0.50401-ot? Pedig állítólag egyszerű. Windows xp-t hazsnálok. Nagyon szépen megköszönném, ha valaki segítene, én sajna elég hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz.

Figyelt kérdés
telepítés közben megjelenik egy windows installer ablakocska.az ablakban a use source-nál a microsoft's silverlight installation 1 -et választom( másik próbálkozásomnál use source-nál silverlight.msi-t nyitottam meg),aztán megnyomom az okét, és nem történik semmi...miért??
2011. szept. 15. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy megfelelö verzió? 32 vagy 64 bit?

Xp s verzió? én nemtudom de silver lightot csak windows 7 en látam edig.

és az olyan hogy letöltöd install és kész is.

ez a use source ez hol van ? valami silver light frisitö?

2011. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.microsoft.com/getsilverlight/Get-Started/Install/Default.aspx


Ez nem elég és nem jó ha letöltöd a windowsos verziót?

ez a hivatalos oldala szerintem elégnek kel lenie és it exe fájl jön le tehát csal simán telepitení kel (elinditani)

2011. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Belépsz rendszergazdaként és innen letöltöd. Egyébként nekem XP Professional SP3 (ez 32 bites) van a gépemen és működik a Silverlight.

Ha viszont tört a Windows a gépeden, nem biztos, hogy engedi a telepítést. Microsoft szoftver.

[link]

2011. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!