Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome vagy Firefox?

Google Chrome vagy Firefox?

Figyelt kérdés
Firefoxot sokáig használtam (főleg a sok plugin miatt), de pár napja elkezdett olyat csinálni, h nem töltött be rendesen oldalakat. Ezért mivel elötte is próbáltam már, letöltöttem a Chrome-ot. Most már jó a Firefoxom, de nem tudom melyiknél maradjak... Nyilván nekem kell eldönteni, de főleg véleményeket várnék, hogy egyik mivel jobb, mint a másik. Vagy mi az, ami rossz 1ikben, másikban....
2011. szept. 17. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, ami az egyikre optimalizált, van, ami a másikra. A blogmotorom és a google plus - vajon miért? :P - csak Chrome-ban jön rendesen, a flash firefoxban megy a legjobban, minden másra meg Operát használok.
2011. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Térj át Operára. Ha valami esetleg nem megy belőle, nyiss egy Internet Explorert.
2011. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én maradok a firefoxnál, abból is 3.6-os verzió környékén.
2011. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt az exploler tanácsot most inkább nem láttam...


Ubuntuba alapból firefox van beépítve. Nem véletlenül. Én ezt ajánlanám. Chromeot csak keveset használtam, akkor tetszett de nem térnék át rá.

2011. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez felhasználó és gépfüggő is. Régóta használom a Firefoxot és pozitív véleményeim vannak róla.
2011. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Azt az exploler tanácsot most inkább nem láttam..."


Akkor dugd homokba a fejedet, és vedd rá az oldalt, hogy működjön az Exploreren kvül más böngészővel. Nem fog sikerülni.

2011. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 3.6.18nál maradtam :)
2011. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is így jártam a Firefox-szal, mint kiderült egy biztonsági résen át bejutott egy káros Javascript kód. Adblock Plus és NoScript, teljes körű, fizetős védelem ellenére! Nagy kárt nem tudott ugyan okozni (Saját fiókról netezek), csak a böngészők nem töltöttek be egyes oldalakat.

Mi a megoldás? Először a Mozilla Firefox teljes törlése és tiszta telepítése 6.0.2 a legújabb. Az összes Adobe Flash Player (IE, NON-IE) és a Java Free lecserélése, lemezkarbantartó és töredezettség mentesítő lefuttattása. Mivel nem vírus, nem féreg, csak egy nyavalyás reklám okozta .TEMP fájl. a Ccleaner is sokat segíthet.

2011. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:57


Mondj csak egy ilyen oldalt.

2011. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most tértem át a Mozilla Firefox böngészőre, és rájöttem, hogy olyan megfelelő pluginokkal, és bővítményekkel van felszerelkezve, mely nagyban növelik az internetes böngészés teljesítményét. A Google Chrome gyors, és testreszabható, de a Mozilla Firefox külön szolgáltatásokkal is kínál, amely nem sok böngészőnél elérhető. Teljesen magyar, semmi English and Africa, hanem Magyar.
2012. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!