Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Letöltöttem és elkezdtem telepíteni a Microsoft Security Essentials progit de a telepítés közben lefagyott és újraindult a számítógép. Ezután újra megpróbáltam de hibát észlelt. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj egy alapos tisztítást csinálni erre alkalmas programmal pl. URSoft.Your.Uninstaller.PRO.v7.3.2011.02 stb. utána próbáljad megint.
2011. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajna nem találtam a telepített programok között...
2011. szept. 24. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ez nincs ott! pl. torrenteken van, azért másoltam neked úgy be ahogy mert könnyebben rá lehet találni, az szépen kitisztít neked és helyrehoz dolgokat.

Úgy kell használni hogy rámész majd jobb felül a 2. ikonra ott a nyelvet beállítod utána jobb klikk a hibásan telepített progira,- törlés,- safemode, és mehet!

2011. szept. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a your uninstallert.azon belül nem találtam sehol a security essentials-t.beállítottam a nyelvet magyarra.
2011. szept. 25. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak részmaradványok vannak, csinálj egy tisztítást! használd bátran! utána telepítsd megint hátha most már jó fog lenni..
2011. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom.Köszönöm az eddigi válaszaidat.
2011. szept. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!