Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam a gepemre az install...

Felraktam a gepemre az install helper-t a sims 3-hoz, es szeretnem letörölni, viszont a programok modositasa mappaban nem talalom. Rendesen beleette magat a jatekba, minden package fajl elött majom fej van. -. -" Valakinek esetleg van ötlete?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A fájlok előtti kép nem azért az ami, mert "Rendesen beleette magat a játekba", hanem mert meg lett változtatva a fájltipus(ok) ikonja a rendszeren (valószínűleg a duplakattintáskor a megnyitáshoz használt program is megváltozott).

Ez önmagában nem feltétlenül baj.

Az ikon visszaállítható a fájl tulajdonságainak lapján, a társított program pedig akkor ha a menüben+ablakban az "/Eszközök/Mappa beállításai/Fájltípusok" fülre navigálsz, de ezt nem javaslom.


Ha le akarod törölni a gépedről az "Install helper"-t akkor annak könyvtárában megtalálható a szükséges program: "uninst.exe" (ha minden igaz)...


Ha a "Start menü/Keresés"-be beírod az "Install helper"-t akkor meg fogja találni neked a könyvtárat is.

2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezeken a dolgokon reg tul vagyok, nem irtam volna különben. Ez a baj, hogy nem talalom. Az ikonokat sem tudom megvaltoztatni, mert nem hajlando csak ahhoz tarsitani, ez is megvolt, mielött irtam.
2011. okt. 26. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!