Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen fájldaraboló programok...

Milyen fájldaraboló programok léteznek amivel egy ISO fájlt is tetszés szerinti részre szét tudok szedni? (ha lehet akkor magyar nyelvűt)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Winrar, total commander - mindkét program képes szabvány méretekre vagy általad megadott méretekre darabolni. (a fájltípus amúgy nem számít nekik, iso-t is kezelni fogják).
2011. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem!


Én megpróbáltam több iso fájlal is de azt írta ki hogy "Fájlírási hiba" vagy valami hasonló, vag yazt hogy "-a fájl neve- hez rakja be a lemezt".


Nem tudom hogy miért nem sikerül!


Pedig úgy csinálom hogy rákattintok az iso-ra, aztán Fájl --> Fájldarabolás --> 700MB --> 21 %-ig elment de aztán kiírta

2011. okt. 26. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam egy nem regisztrált próbaverziót - total commander - és azzal hiba nélkül sikerült darabolni. Tehát a program képes rá, esetleg próbálj egy újat letölteni és azzal megcsinálni. Vagy nézd meg van-e elég szabad hely a fájlok létrehozásához.


Mindkét programmal a darabolás után saját formátumú fájlokat kapsz, az iso használatához először ezeket a merevlemezre kell másolni (ha kiírtad), majd ki kell bontani őket (összeilleszteni), és miután megkaptad a teljes iso-t, utána lehet azt mountolni.


Olyan program nincs, ami neked 1 db iso-ból több iso-t csinál, és egymás után bekéri a lemezeket.

2011. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én egy 6,7 gigás iso-t próbáltam egy 76GB szabad hellyel rendelkező D meghajtóra szétszedni, de nem sikerült.


Egy játék telepítője volt

2011. okt. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!